Byty Finep

Přehled projektů Finep

800 558 888

Kdo jsme

Společnost FINEP byla založena v roce 1995. Za dobu své existence jsme se stali průkopníky ve svém oboru. Například projekt Západního Města je v rámci České republiky svým rozsahem a komplexností naprosto ojedinělý.

Jako jeden z mála developerů poskytujeme svým klientům komplexní realitní a finanční služby, včetně bankovního zajištění složených finančních prostředků. Profesionalita a úroveň poskytovaných služeb nám v roce 2010 vynesla prestižní ocenění Developer roku.

I další získaná ocenění dokládají kvalitu našich jednotlivých projektů. V rezidenčním bydlení získal titul Best of Realty projekt Mazanka, v komerční sféře byl pak několikrát oceněn komplex administrativních budov City West, kde se FINEP neomezil na vybudování osamocených kancelářských budov, ale stvořil místo s dobrou dopravní dostupností, obchody a relaxačními zónami.

FINEP patří do skupiny FINEP HOLDING, která je, se základním jměním 4 miliardy korun, největší českou developerskou skupinou v České republice. V roce 2006 jsme rozšířili svou působnost na Slovensko, kde se prezentujeme bratislavským projektem Jégého alej.

Do roku 2010 jsme ve svých 15 projektech nabídli klientům na 6000 bytů, přičemž klíčovými parametry byla a je lokalita, originální architektura a kvalitní provedení stavby.

 

 
VYHLEDÁVÁNÍ VE VŠECH PROJEKTECH FINEP
Dispozice bytu:
 
 
Plocha (m2):
od do
-
 
Cena (Kč):
od do
-
 
 
Infolinka: 800 558 888
 
Copyright 2014, Provozovatel: AdInternet, s.r.o., více informací zde